Startovací bydlení

Startovacím bydlením obecně nazýváme malometrážní nové byty 1+kk nebo 1+1, které jsou určeny především pro mladé páry a jednotlivce nebo-li „singles“. V dnešní době se stává tento trend stále častějším. Bydlení ve svém bytě má nespočet výhod. Nikdo Vám nebude přikazovat, kam můžete a nemůžete navrtat poličku, nebo že si nemůžete vymalovat ložnici na fialovo. Jste pánem svého hradu. A navíc investujete peníze do své novostavby. Spočítali jste si někdy, kolik ročně vynaložíte za nájem bytu? A teď si představte, že v případě malého bytu Vás splátky vyjdou na stejné peníze jako nájem.

Startovací byty nabízí i nový projekt Element Letňany situovaný v oblíbené rezidenční lokalitě Praha 9 - Letňany. Na dohled od domu se nachází Obchodní centrum Letňany, kde najdete kino, obchody, veřejnou knihovnu i třeba kadeřnictví. Letňany jsou také skvělým místem pro život, jestliže rádi sportujete. Jsou prošpikované hřišti, sportovišti, najdete tady dokonce zimní stadion a víceúčelovou sportovní halu.

Dopravní dostupnost je perfektní. Element Letňany stojí přímo u autobusové zastávky Tupolevova s osmi autobusovými linkami včetně jedné noční. Pěšky dojdete ke stanici metra C Letňany za 10minut.

Startovací byty

Hledáte spíše byt jako investici či vhodné zajištění na stáří?

Investovat do nemovitostí se z řady důvodů vyplácí. Podle většiny ekonomů je pořízení vlastního bydlení tím nejrozumnějším, co můžete udělat. Kromě toho lze investovat do nákupu bytu, který pronajímáte. Splácíte tak hypotéku a jednou vám zůstane další nemovitost. Tu můžete v důchodu nadále pronajímat nebo ji třeba prodat.

Díky výhodným úrokovým sazbám se stává nákup investičních bytů dostupný i pro vás. Navíc se zdá, že právě nyní je na to výhodná doba. Úrokové sazby jsou na svém minimu a ceny bytů pozvolna rostou. Prostě ideální příležitost přemýšlet nad koupí bytu.

Jak výhodně financovat nákup nejen investičního bytu Vám poradí naši finanční poradci.

Výhodná hypotéka

Prodejní centrum

GEOSAN DEVELOPMENT s.r.o.

U Plynárny 1533/73a
101 00 Praha 10 - Michle

Zelená linka800 213 215
tel.: +420 222 232 809
tel.: +420 222 232 810

Napište nám