Villa Střížkovská

Co je to výjimečné bydlení? Za prvé to, kde žijete. A za druhé, jak žijete. Villa Střížkovská je skvělou odpovědí na obě otázky. Nabízíme Vám 12 prostorných bytů v nízkopodlažním domě zasazeném do zeleného svahu se vzrostlými stromy, který Vám dodá pocit soukromí a bezpečí a svou atmosférou připomíná spíše život v klidné obci. Přitom jen nedaleko odtud pulzuje tep velkoměsta se všemi výhodami a komfortem, které jsou pro spokojený život nezbytné.

Vzdušné bydlení
v malém domě

Villa Střížkovská je navržená jako kompaktní dům se třemi nadzemními podlažími a ustupujícím čtvrtým podlažím. Dům vyniká zajímavou fasádou s moderními prvky v podobě prosklených lodžií a zimních zahrad. V suterénu se nachází prostorná garáž.


Vila je zasazena do úpatí zeleného svahu, kde také vznikne upravená zahrada. Na straně druhé bude v úrovni ulice komfortní vjezd do garážové haly. Na vyvýšeném prvním podlaží jsou umístěné velkoryse pojaté rodinné byty 3+kk s vlastní předzahrádkou a také útulný byt 2+kk s terasou a prosklenou lodžií, které rozšiřují obytný prostor, a to nejen opticky. Druhé a třetí podlaží jsou věnované převážně bytům v dispozici 2+kk, ale nachází se zde i jeden byt 3+kk. Poslední ustupující patro zaujímají pouze dva vzdušné byty, a to 3+kk a 4+kk se zimními zahradami a terasami pro dokonalou pohodu a odpočinek.