Lublaňská

Počet volných bytů: 0 / 33
Stav projektu: Vyprodáno
Termín kolaudace: 2005

Již od nepaměti je Praha 2 - Královské Vinohrady považována za nejžádanější pražskou lokalitu, a to nejen díky jejím vyhlášeným rezidenčním čtvrtím s honosnými secesními a klasicistními domy, ale taktéž přítomností nádherných parků a sadů, především pak Havlíčkových sadů a Gröbovky, nabízející nerušený odpočinek v samém srdci města. Jedinečná atmosféra Vinohrad plná luxusních obchodů, barů a klubů, půvab měšťanských činžovních domů, sousedství malebných sadů, pěší dostupnost centra města, rozsáhlá infrastruktura, to vše jsou atributy, které nabízí bytový dům Lublaňská.

 

Celkem šesti patrový dům s pěti patry podzemních parkovacích míst nabízí nadstandardně vybavené byty všech velikostí. Stavba je realizována ve dvou etapách, první etapu tvoří 5 podzemních podlaží, ve kterých budou garážová stání, druhou etapou pak bude vlastní bytový dům.

Výstavba byla zahájena v únoru roku 2004, kolaudace květen roku 2005.

Bydlení v novém bytovém domě v Lublaňské ulici ocení každý, kdo hledá lokalitu nabízející nejen výbornou dostupnost do centra města díky nedalekým stanicím metra a tramvaje na náměstí IP. Pavlova a na Náměstí Míru, lokalitu s přímým výjezdem na magistrálu, ale také ten, kdo hledá harmonickou lokalitu s atmosférou secesních měšťanských domů, s množstvím parků, a veškerou občanskou vybaveností s nepřeberným množstvím obchodů a obchůdků, se školami, školkami, zdravotnickým zařízením a lékárnami, poštou, kiny, divadly, kluby a bary. Vždyť Královské Vinohrady jsou jedním z nejatraktivnějších a nejžádanějších míst celé Prahy.

Skladba bytů : 1NP - čtyři byty, dva byty 2+kk (z toho jeden s předzahrádkou), jeden byt 1+kk a jeden byt 3+kk s předzahrádkou. 2NP, 3NP a 4NP - šest bytů na každém patře, jeden byt 3+kk, čtyři byty 2+kk a jeden byt 1+kk. Některé z bytů mají balkony. 5NP a 6NP - čtyři byty na každém patře, jeden byt 4+kk s balkonem, dva byty 3+kk, z nichž jeden je s balkonem a jeden byt 2+kk. 7NP - tři byty a to dva byty 4+kk, z nichž jeden je s balkonem a jeden byt 3+kk.

Celkem je v domě 33 bytů a 45 podzemních parkovacích míst.