Viladomy Zbuzany

Lokalita: Zbuzany
Stav projektu: V přípravě
Počet volných bytů: 37 Zobrazit byty
Web projektu: www.viladomy-zbuzany.cz 

Nové byty Zbuzany

Developerský projekt Viladomy Zbuzany u Prahy je komplex 10 bytových objektů a je rozdělen do tří etap. Jednotlivé standardní byty zaujmou svým vzhledem i vybavením, které je vyladěno do posledního detailu. Koncept projektu je zpracovaný tak, aby skvěle zapadl do proluky, která přiléhá k návsi malebné obce Zbuzany, a zbytečně tak nenarušuje celkový dojem vesničky. Viladomy naopak s okolní stávající zástavbou tvoří jeden harmonický celek.

Třípodlažní domy v deseti budovách disponují celkem 268 byty, které nabízejí bydlení pro jednotlivce i početné rodiny. Vybere si tedy opravdu každý.

Lokalita

Malebná obec Zbuzany se nachází ve Středočeském kraji, v okrese Praha-západ, hned u jihozápadního okraje Prahy, asi 13 kilometrů od centra hlavního města. Katastrální výměra obce je 4,91 km2. Obec si tedy zachovává svůj rodinný ráz.

Dopravní obslužnost

Do obce vedou silnice III. třídy a v okolí se nachází také rychlostní silnice R1 E150 s exitem 19 na Řeporyje. Na Pražský okruh se ze Zbuzan lze autem dostat za dvě minuty, do patnácti minut je pak možné být v samém centru české metropole – tedy i rychleji, než se tam dostanou lidé bydlící na některých pražských sídlištích.

Výborná je i dopravní dostupnost na Anděl a Nové Butovice. V blízkosti Zbuzan se také nachází obce Chýnice, Choteč, Ořech, Dobříč a Jinočany. Kromě toho ve Zbuzanech dobře funguje i hromadná doprava, konkrétně autobusová linka, díky níž se dá za 13 minut dostat ke stanici metra B – Luka. Obcí prochází také železniční trať mezi částí Praha-Smíchov a Berounem. Cesta ze Zbuzan na Smíchovské nádraží trvá zhruba sedmnáct minut.