Obytný soubor Homolka A

Počet volných bytů: 0 / 13
Stav projektu: Vyprodáno
Termín kolaudace: 2005

Obytný soubor HOMOLKA se nachází na jižním svahu motolského kopce. Realizace tohoto projektu je další etapou výstavby, kdy první tři domy první etapy jsou již dokončeny a slouží svým obyvatelům. Jedinečnost obytného souboru HOMOLKA tkví v jeho umístění. Bezprostřední blízkost přírodní památky Skalka nabízí svým návštěvníkům zcela jiný svět, svět ticha, klidu a zeleně. Sportovně založení obyvatelé najdou dostatek vyžití v blízkém fitness centru s krytým bazénem, v masážním centru, na tenisových kurtech nebo na nedalekém golfovém hřišti v přírodním parku Košíře – Motol. Rodiče s dětmi, kteří zvolí Obytný soubor HOMOLKA za svůj nový domov, jistě ocení přímé sousedství základní školy, která je vzdálena jen několik desítek metrů, i blízkost lékařské péče zajištěné nemocnicemi Na Homolce a v Motole.

Pro většinu je však nejvýznamnější doprava – spojka do práce, za zábavou a obchody. Autobus MHD je jen za několik minut na Andělu, přímo u zastávky metra, u uzlu několika linek tramvaje, u multikina či u obchodního centra Nový Smíchov. Stávající zástavbu představují 3–4 podlažní panelové domy a nová zástavba Homolka I. etapy. Výstavba I.etapy zástavby byla pro naší společnost mimořádně příznivá a je řada klientů v záznamu pro tento projekt.

Na jedné straně příroda a sport a na straně druhé blízkost občanské vybavenosti a rychlá doprava do centra města. To vše je Obytný soubor Homolka.

Popis objektu

Jde o dům trojúhelníkového půdorysu se 4 nadzemními podlažními patry a jedním ustupujícím. Vstupy do objektů jsou na úrovni 1. nadzemního podlaží.

Základní informace o bytech

Celkový počet čisté bytové plochy 861 m2
Počet bytových jednotek 13

V obytném domě jsou všechny velikosti bytů rovnoměrně zastoupeny 4×1+kk, 4×2+kk, 5×3+1. Struktura bytů je vystavěna tak, abychom vyhověli přání a potřebám klientů hledajících domov v této lokalitě.

Termíny projektu

Předpokládaný časový postup je následující:

Stavební povolení 03/2005
Kolaudace 12/2005