Liberty Building

Počet volných bytů: 0 / 117
Stav projektu: Vyprodáno

Bydlení i bussines v jednom v centru Prahy

Je málo míst, která mohou nabídnout bydlení pro rodinu i jednotlivce preferující život v blízkosti centra, avšak bez ruchu husté automobilé dopravy. Je ještě méně míst, která Vám nabídnou možnost mít na stejném místě také kancelář, sídlo firmy nebo například ateliér. My jsme pro Vás takové místo vytvořili na Praze 4, v Nuslích. Projekt nesoucí název LIBERTY BUILDING nabízí vše potřebné pro pohodlný život.

Lokalita

Lokalita pražských Nuslí je dnes řazena do širšího centra Prahy. Z větší části spadá do obvodu a městské části Praha 4 a z menší části (Nuselské údolí a zástavba východně od Vyšehradu, v okolí Slavojovy a Lumírovy ulice) do obvodu a městské části Praha 2.  Výborná dostupnost jak autem, tak MHD je jednou z největších výhod lokality. Naše novostavby vytváří trojúhelník mezi ulicemi Bartoškova, Kloboučnická a V Horkách, s vnitroblokem odpočinkové zóny. Některé z  bytů navíc nabízí nádherný výhled na Havlíčovy sady (Grébovku).

Projekt

Projekt Liberty Building se skládá ze dvou samostatných částí. Jednou z nich je novostavba bytového domu v moderním architektonickém provedení, komerčních a obchodních prostor. V druhé části projektu se jedná se o rekonstrukci stávajícího objektu bývalé továrny Regula při ulici Bartoškova a Klouboučnická a o přístavbu k tomuto objektu, která nabídne byty a komerční prostory. V podzemním podlaží je vybudováno parkoviště s dostatečným množstvím parkovacích stání pro všechny obyvatele domu i pro uživatele kancelářských prostorů.