Kaskády u Botiče

Počet volných bytů: 0 / 102
Stav projektu: Vyprodáno

V nádherné lokalitě Botiče jsme realizovali bytový komplex 6ti domů s názvem Kaskády u Botiče a Zelený Botič. Pečlivě vybraná lokalita, kvalita bydlení i nádherný výhled na jsou jen některé z mnoha výhod projektu KASKÁDY U BOTIČE. Dominantou tohoto projektu jsou 4 bytové domy, s nádhernými terasami orientovanými na jih s výhledem k Botiči. Projekt doplňují 2 budovy s větším počtem malometrážních bytů a s komerčními a obchodními prostory. Samozřejmostí jsou garážová stání pod všemi objekty.

Práčská ulice, Praha 10 - Záběhlice

Lokalita

Místo s výbornou dopravní dostupností, nedaleko od nákupních a business center Prahy 4 a přitom tak blízko přírodě. Kolem Botiče se nachází biokoridor – nedotknutelné cenné přírodní území, které bude zajisté zpříjemňovat život novým obyvatelům.

Pokud Rádi sportujete, máte to odsud kousek do sportovního centra Hamr v Záběhlicích. Od roku 1922 jsou Záběhlice součástí Prahy. Ve dvacátých a třicátých letech na okrajích území Záběhlic vznikly rozsáhlé čtvrti rodinných domků, Spořilov a Zahradní Město. Ty byly po druhé světové válce rozšířeny rozsáhlými panelovými sídlišti a začátkem 21. století ve východní části Novým Zahradním Městem. Staré Záběhlice a Zahradní Město patří do městské části i obvodu Praha 10, Spořilov do městské části a obvodu Praha 4.

Oblíbeným odpočinkovým místem je také Hamerský rybník, ke kterému se dostanete příjemnou procházkou. U Hamerského rybníka jste měli možnost pořídit si také bydlení, které jsme pro Vás stavěli. Další zelení v okolí vašeho bytu je Hostivař. Hostivařská nádrž a její okolí láká sportovce pro aktivní trávení volného času a ostatní pro příjemnou relaxaci u vody nebo v místním lesoparku.

Dostupnost

Přímo před projektem je stanice autobusu Záběhlická škola a za pouhých sedm minut autobusem MHD budete na stanici metra Skalka. Nezapomněli jsme ani na vaše automobily a připravili pro ně v suterénu dostatek parkovacích míst. Za pár minut jízdy autem budete na Jižní spojce nebo městském okruhu, a můžete tak rychle a pohodlně zamířit k cíli vaší cesty.