Zelený Botič

Počet volných bytů: 0 / 113
Stav projektu: Vyprodáno
Web projektu: www.zelenybotic.cz 
Virtuální prohlídka: www.zelenybotic.cz/cs/virtualni-prohlidky 
Termín kolaudace: 2013

Zelený Botič je unikátním projektem, který se snaží vytvořit harmonické podmínky pro moderní bydlení jedinců, párů i rodin, a to v přímé blízkosti cenného přírodního dědictví. Nemůže se tak stát, že by vám za dva roky zeleň vedle domu nahradily betonové panely. Pečlivě vybraná lokalita navíc díky své blízkosti s centrem umožňuje využívání všech pracovních, kulturních a dalších možností metropole. Pokud máte rádi zdravý životní styl, do centra se navíc můžete dostat přímo z domova po cyklostezce.

Práčská ulice, Praha 10 - Záběhlice

Zelený Botič se nachází v Práčské ulici na Praze 10 – Záběhlicích.Výstavba se skládá ze čtyřech bytových domů s nádhernými terasami a balkóny s výhledem na potok Botič a jeho okolí. Byty jsou tedy orientované do klidné části lokality a umožňují tak opravdový odpočinek. Bydlení vám dále zpříjemní kvalitní ochrana proti hluku. Celkem je k dispozici 113 bytových jednotek velikostí 2+kk až 4+kk. Projekt doplňují dvě budovy projektu Kaskády u Botiče s větším počtem malometrážních bytů a s nebytovými prostory v přízemí. Samozřejmostí jsou garážová stání pod všemi objekty.

Lokalita

Najít ideální místo pro život rozhodně není jednoduchý úkol. My jsme si tento nesnadný úkol stanovili za cíl při plánování našeho nového developerského projektu. Chtěli jsme přijít s něčím unikátním, vytvořit skutečné místo pro harmonický život v přírodě i velkoměstě zároveň. Právě proto nás zaujala lokalita kolem Botičského potoka, která místním obyvatelům nabízí jedinečné přírodní bohatství.

V lokalitě je navíc vše, co potřebujete pro život – od mateřských škol po zdravotnické zařízení. Dopravní spojení do centra také není problémem. Bydlení v blízkosti přírodní památky Botič-Meandry tak přináší komfort života ve městě a v přírodě zároveň, možnost kvalitního moderního bydlení se všemi jeho výhodami.

Dopravní dostupnost

Lokalita Záběhlic je jedinečná jak svým klidem, tak výbornou dopravní dostupností. Je tak ideálním místem pro bydlení v Praze pro ty, kteří si rádi odpočinou od rušného dění v centru, do kterého však není problém se rychle dopravit. K dispozici jsou Vás následující dopravní prostředky:

Autobus

Pro Vaše pohodlí se přímo před samotným bytovým komplexem nachází autobusová zastávka Záběhlická škola.

Metro

Ze Záběhlic se velmi snadno dostanete na metro A. Nejbližší stanicí je stanice Skalka. Ze zastávky Záběhlická škola jste tu za sedm minut.

Automobil

Stačí jen pár minut, abyste byli na Jižní spojce nebo městském okruhu, odkud se snadno dopravíte do cíle Vaší cesty. Pro Vaše automobily je navíc v suterénu výstavby připraven dostatek parkovacích míst.

Kolo

Podél potoka Botič vede několika cyklostezek. Po jedné z nich se dostanete až do samotného centra města.