Bytový dům Pierot

Počet volných bytů: 0 / 53
Stav projektu: Vyprodáno
Web projektu: www.byty-pierot.cz 
Termín kolaudace: 2010

Bytový dům Pierot je situován v centru Kolína s originálním výhledem na místní zdymadlo a Jiráskovo náměstí. Lokalitu, řešení bytů a jejich vybavení jsme maximálně přizpůsobili vašim denním potřebám. Pro práci, odpočinek i rodinné chvilky budete mít vždy dostatek pohodlí a prostoru. Pozemek, na kterém je projekt postaven, přiléhá na jižní straně k ulici Podskalské nábřeží, severně k ulici Mlýnské, a před ním se rozprostírá Jiráskovo náměstí.

Elegán v centru Kolína – Bytový dům Pierot

Dopravní dostupnost díky poloze v centru Kolína vyhovuje pro všechny směry a například do Prahy z Kolína dorazíte za necelou hodinu jízdy autem. Pro příznivce vlakové dopravy je pouhý kilometr k hlavnímu nádraží. Kolín žije ruchem velkoměsta. Najdete v něm obchody, supermarkety, restaurace, školy, kina, ale třeba i relaxační a sportovní centra. Na kulturní a společenské vyžití se tady rozhodně nezapomíná.

Ať už máte rádi procházky lesem, cyklistické výlety nebo třeba posezení na terase se sklenkou dobrého pití, v Pierotu si přijdete na své. Tato lokalita, jako část kolínského Zálabí, vám zajistí dostatek klidu po náročném dni, ale i rychlé spojení s hlavními silničními tahy. Přilehlé lesy a turistické stezky jsou rájem pro příznivce aktivního odpočinku. Velmi dobrá dostupnost obchodů, sportovišť a restaurací vám usnadní běžný život a zpříjemní zábavu ve volném čase. Kolín je zkrátka město se srdcem venkova a životem velkoměsta.

Díky podařenému architektonickému řešení projektu nabízí bytový dům Pierot byty od kategorie 1+kk až po 3+kk. U téměř všech bytů se nachází balkon a u bytů v horních patrech nádherné terasy umožňující výhled na celý Kolín. K bytu též bylo možné dokoupit sklep, vnitřní garážové stíní či venkovní stání ve vnitrobloku.