Obytný dům Antal

Počet volných bytů: 0 / 97
Stav projektu: Vyprodáno
Web projektu: www.byty-antal.cz 
Termín kolaudace: 2009

Místo s výbornou dopravní dostupností, nedaleko od nákupních a business center Prahy 4. Tato lokalita je velmi oblíbená svou polohou a širokou občanskou vybaveností. V části tzv. Zeleného pruhu budete mít po ruce vše pro pracovní i rodinný život. Zelený pruh naleznete minutku chůze od svého nového bydlení. Na Zeleném pruhu v areálu střední technické školy máte k dispozici plavecký bazén se sportovištěm. Pokud máte rádi kulturu, můžete navštívit divadlo Dobeška. Na Dobešce, kromě příjemného posezení v místní kavárně můžete navštěvovat různé výstavy nebo kurzy. Nejvíce navštěvovaná jsou ale představení oblíbeného divadla Sklep, které má na Dobešce svou domovskou scénu. Milovníci přírody a klidu v okolí Dobešky a Zeleného pruhu naleznou příjemné místo na relaxaci a procházky.

 

Kousek od Bytového domu Antal se příjemnou procházkou za pár minut dostaneme na hezké místo v této lokalitě – Kavčí hory. Kavčí hory kromě toho, že zde sídlí Česká televize jsou oblíbeným místem ke sportování a k odpočinku. Rozsáhlý park bezpochyby potěší nejen pejskaře, kteří se zde pravidelně scházejí.

Pokud se vydáte na opačnou stranu od Zeleného pruhu, během chvíle se dostanete mezi největší obchodní a business centra Prahy 4. Budějovická disponuje velkým nákupním centrem, poliklinikou bankami a je sídlem mnoha úspěšných firem. Bydlení u Budějovické má výhody jako je např. skvělá dopravní dostupnost(jižní, spojka, magistrála, metro C), velmi rychle se dostanete do centra a stejně tak i mimo Prahu. Stejně blízko jako Budějovická je Pankrác. V současné době velmi oblíbené místo a to nejen z důvodu nového obchodního centra Arkády Pankrác, kde naleznete stovky obchodů.

Ve 12ti patrovém bytovém domě bylo realizováno 97bytů a 2 nebytové prostory. Vstupní prostor je doplněn o recepci.