Panorama Beroun

Lokalita: Beroun
Počet volných bytů: 8  Zobrazit byty
Lokalita Beroun
Stav projektu Prodej zahájen
Web projektu www.panorama-beroun.cz 

Nové bydlení u Berouna

Developerský projekt Panorama Beroun - Levín u Prahy je komorní komplex celkem 9 bytových objektů a je rozdělen do několika etap. Jednotlivé standardní byty zaujmou svým atypickým vzhledem a vybavením, které je vyladěno do posledního detailu.

Velkou výhodou projektu je především umístění jen 2 bytů na patře a možnost bytů s předzahrádami. Ke každému bytu je již v ceně přiděleno jedno venkovní parkovací stání.

Projekt nabízí jedinečné výhledy na Brdské lesy.

Dům Vám poskytne i dostatečné množství parkovacích stání. Vše je esteticky sladěno a odpovídá standardům moderního bydlení s technickým zázemím na nejvyšší úrovni. Na přání klienta není problém úprava dispozičního řešení. Uvědomujeme si, že to bude Váš byt, Vaše bydlení. Přizpůsobíme proto vše Vašim představám a potřebám.

Dopravní obslužnost

V blízkosti najdete autobusovou zastávku, ze které odjíždí autobusy do Berouna a Prahy zhruba každých 30minut. Na dálnice D5 se pohodlně dostanete do 5 minut.

Lokalita

Důvodů, proč se Levín stává tak oblíbeným místem k bydlení, je ale mnohem víc. Mimo jiné zaručuje dobrou občanskou vybavenost i vynikající dopravní dostupnost. Nedaleko projektu je zastávka autobusu, která zajišťuje spoje do Prahy - Zličín a do Berouna přibližně každých 20-30minut.

Místo jako dělané pro rodiny s dětmi

Přímo v obci se nachází plavecká škola pro děti a v těsné blízkosti najdete několik školek a škol. Nedaleko vzdálený Beroun poté nabízí i střední školy a velkou spoustu zájmových kroužků.

GEOSAN PARTNER

Projekt je realizován společností Best Yen s.r.o., která je významným partnerem Geosan Development.