Novostavby v Praze – byty na prodej

Jak si vybrat nové bydlení?

Při shánění novostavby si musíte položit hned několik základních otázek, které vám umožní snadný výběr. Myslete opravdu na všechno, protože později byste toho mohli litovat.

Byt vs. dům

Nejprve se zamyslete nad otázkou dům nebo byt. Oba druhy bydlení mají své výhody a nevýhody. Dům bývá prostorný, má zahradu pro relaxaci a větší soukromí. Cena za dům je ale v Praze a okolí poměrně vysoká. I cena za údržbu se u domu prodraží.

Byt v novostavbě bývá většinou finančně dostupnější, než dům. Lokalit na výběr je také mnohem více. Výhodou bývá i pestrá občanská vybavenost v podobě nákupních center, sportovišť, zdravotních středisek apod. Jestli máte rádi výhody města a nižší cenu za bydlení, tak zvolte raději byt.

Starý byt vs. novostavba

Starý byt nemusí být tím nejšťastnějším řešením. Náklady vynaložené na údržbu se mohou mnohonásobně prodražit, pokud není zrekonstruovaný jak samotný byt, tak i celý bytový dům. Proto je vždy lepší zvolit novostavbu, která představuje komfortní bydlení vyvážené podle moderních stylů a norem.

Novostavba bývá sice dražší oproti starším bytům, ale pokud zvolíte správně, tak se vám investice v budoucnu vyplatí. Máte-li rádi moderní bydlení a méně starostí s údržbou, tak zvolte určitě novostavbu.

Lokalita novostavby

Novostavba je vždy lépe koncipována, než starý byt. Je to dáno tím, že se nároky lidí během posledních let zvýšily. Každá novostavba má své přednosti. Vybírat byste měli podle toho, čemu dáváte přednost Vy. Je to např. zeleň, infrastruktura, možnost dopravy, hlučnost, množství rekreačních zařízení, vzdálenost od center, vzdálenost ostatních budov atd. V první řadě byste si ale měli zvolit město, ve kterém chcete bydlet.

Moderní novostavby v Praze nabízí nejširší možnosti pro život lidí ve všech směrech. S výběrem novostavby v této lokalitě Vám může pomoci naše společnost GEOSAN DEVELOPMENT, která má s novostavbami v Praze velké zkušenosti. Jestli jste plně rozhodnuti pro nový byt v příjemné lokalitě, tak našich služeb určitě využijete.

Novostavby Praha

Prodej novostavby v Praze nabízí komfortní bydlení za příznivou cenu. Široký výběr z různých pražských lokalit uspokojí každého, kdo hledá nový byt v Praze. Nejvíce poptávané jsou novostavby. Prodej novostaveb Praha využívají především mladí lidé, zakládající rodiny. Oblíbené jsou i startovací byty pro mladé.

Novostavba je stavěna ze současných kvalitních stavebních materiálů. Tím dokáže splnit nejen aktuální stavební normy, ale především normy pro bezproblémové užívání nemovitosti. Nestane se vám tak, že byste slyšeli povídání od souseda.

Použitý materiál a technologie na výstavbu dokáží uspořit také náklady na provoz, jako je např. energie na vytápění apod. Případný prodej novostavby se určitě vyplatí. Nepatříme mezi developery, kteří by prodávali nejlevnější novostavby. Dbáme na kvalitu.