Napsali o nás

Viladomy Zbuzany projektem roku

Projekt Viladomy Zbuzany získal mimořádné ocenění a stal se vítězem prestižní soutěže Realitní projekt roku v kategorii hodnocení Odborné poroty.

Číst více

Parlamentní listy

Nové byty v blízkosti centra Prahy nabídnou vysoký komfort za dostupné ceny.

Číst více

Rozhovor s naším finančním poradcem Ing. Ondřejem Markem

Se společností Geosan Development spolupracuje Ondřej již od roku 2011. Za tuto dobu pomohl s vyřešením financování koupě bytů a nebytových prostor celé řadě klientů. Mezi jeho klienty patří jak občané ČR a EU, tak i občané s trvalým pobytem mimo EU.

Číst více

Pomáháme na Praze 10

Společnost Geosan Develoment se stala partnerem projektu "Sociální automobil" určený pro městskou část Praha 10. Automobil bude sloužit pro potřeby Centra sociální a ošetřovatelské pomoci.

Číst více

Ze staré budovy elektrotechnických závodů ETA vzniknou luxusní lofty

Ze staré budovy elektrotechnických závodů ETA vzniknou luxusní lofty. Návrh na funkcionalistickou sedmipodlažní stavbu na rozhraní Nuslí a Vršovic vytvořil Karel Bukovský v roce 1924. Její autor dokázal téměř nemožné: slunce vstupovalo přímo i do suterénu. Architektonická cenná budova s železobetonovým skeletem a trámovými stropy se promění na luxusní lofty.

Číst více

Regula: z omšelé nuselské továrny jsou luxusní byty. Hrála i v Expozituře

To není byt, ale prezidentské apartmá. Má výměru 294 metrů čtverečních a tři terasy o rozloze 216 metrů. Vede do něj výtah a dvoupatrový obývák je ve vrcholku šestiboké věže, dominanty nuselské továrny Regula. Budovu na rohu Bartoškovy a Kloboučnické ulice společnost Geosan Development přestavěla v dům se 68 byty.

Číst více

Starou továrnu v Nuslích nahradí do dvou let moderní budova

Bývalá továrna Regula mezi ulicemi Bartoškova a Kloboučnická bude částečně stržena. Demolice začínají tento týden. Vznikne zde nová moderní stavba Liberty Building. První fáze stavby bude dokončena na jaře roku 2014. Pro zájemce bude k dispozici 114 nových bytů. V současné době je již obsazeno dvacet procent bytových jednotek.

Číst více

Výstavba Liberty Building pokračuje

Očekávaný developerský projekt Liberty Building v pražských Nuslích úspěšně pokračuje výstavbou první etapy, která bude dokončena v létě roku 2014, kdy bude ke kolaudaci připraveno 114 bytů.

Číst více