Historie společnosti

Společnost GEOSAN DEVELOPMENT byla založena v roce 1998 s původním názvem HOMOLKA GROUP a.s. s cílem developersky připravit a následně realizovat výstavbu obytného souboru Homolka v Praze 5. V roce 2001 do společnosti vstoupila akciová společnost GEOSAN GROUP, díky níž GEOSAN DEVELOPMENT získala silného partnera pro realizace svých developerských projektů.

Prvním realizovaným projektem GEOSAN DEVELOPMENT byl Obytný soubor Homolka, jehož realizace byla rozdělena do několika etap. V roce 2002 byla zcela dokončena první etapa. Druhá etapa projektu Obytný soubor Homolka byla dokončena v roce 2005. GEOSAN DEVELOPMENT projekt developersky a územně připravila a úspěšně dokončila.

Dalším projektem, který byl v roce 2002 připravován byl projekt Kondominium Hamr v Praze 10 Záběhlicích. Vlastní projekt Kondominium Hamr zahrnoval výstavbu tří bytových domů se 124 byty a s potřebnou infrastrukturou. GEOSAN DEVELOPMENT nabídla trhu bydlení ne zcela obvyklý produkt kondominia, které svým budoucím obyvatelům nabízí zcela nový komfort bydlení. Pro volbu kondominia hovoří zcela jednoznačně i umístění celého projektu v blízkosti Hamerského rybníka a sportovního centra Hamrsport. Stavba kondominia byla úspěšně dokončena začátkem roku 2004. Více informací na www.uhamerskehorybnika.cz.

Do roku 2018 společnost GEOSAN DEVELOPMENT dokončila výstavbu novostaveb:

 

Nejnovějšími projektym společnosti GEOSAN DEVELOPMENT je projekt Element Letňany v Praze 9, Rezidence Neklanka na Praze 5 a stavební pozemky v obci Choťánky u Poděbrad.