Geosan Development radí

Výběr a následný nákup nového bytu nemusí být pro všechny snadnou záležitostí. Před samotným nákupem nemovitosti je třeba zvážit mnoho aspektů, které samotné pořízení vlastního bydlení ovlivňují. Zejména se jedná o finance a správný výběr lokality, vhodné zařízení novostavby apod.

Startovací bydlení

Dnešní doba je plná mýtů o drahých bytech, hypotékách a dalších nástrahách začínajícího života v páru. To jsou však zkreslené informace. Současný trh s developerskými projekty nabízí pro mladé tzn. „STARTOVACÍ BYDLENÍ“ Co je to „STARTOVACÍ BYDLENÍ?

Číst více

Komory a jejich využití

Jaký účel a využití má taková komora? Může sloužit jako šatna, prádelna, úložný prostor pro rozměrnější a sezóní věci. Pokud Vás zajímá jak takovou komoru využít, sledujte další díl pořadu Jak se staví sen.

Číst více

Orientace bytu na světové strany

Správné rozmístění dispozic nového bytu je velmi důležité pro příjemné bydlení. Rozmístění jednotlivých zón by mělo dodržovat jistá pravidla, stejně tak jako výběr orientace bytu na jednotlivé světové strany.

Číst více

Balkony, terasy a lodžie

Na balkónech se nemusíte jen opalovat nebo sušit prádlo. Jejich prostory můžete využít efektivněji. Naši odborníci Vám poradí jaké výhody mají balkóny nebo lodžie a jaký je mezi nimi rozdíl.

Číst více

Financování bytu hypotékou

Už Vás štve neustále se stěhovat a hledat byt vhodný k pronájmu, kde Vám nedovolí ani zatlouct hřebík do zdi? Pořiďte si vlastní bydlení na hypotéku a ušetřete na měsíčním nájmu. Co je výhodnější se dozvíte v dalším díle našeho průvodce novým bydlením.

Číst více

Obývací pokoje různých velikostí

Velikost obývacího pokoje záleží na velikosti rodiny a jejich zvycích. Určitě mít velkou prostorovou plochu by se líbilo každému, ale jsou s tím zase spojené vyšší náklady, máme více metrů k úklidu atd. Rádi bych Vás provedeme obývacími pokoji různých velikostí, kde si ukážeme výhody a nevýhody různých řešení.

Číst více

Koupě nového bytu

Podívejte se jak si vybrat a koupit nový byt, abyste byli se vším spokojeni a užili si bydlení. Poradíme Vám jak vybrat správnou lokalitu a další důležité věci.

Přehrát video na Youtube

Investice do nemovitosti

Investujte do nemovitosti a pořiďte si nepříklad startovací byt. Investice do nemovitosti je nejen dobrým způsobem jak uložit své finanční prostředky ale také způsobem jak následně peníze vydělávat ve formě pronájmu nemovitosti.

Přehrát video na Youtube

Kde vybírat novostavbu

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Podívejte se, kde všude můžete hledat inspiraci a kde vybírat bydlení svých snů.

Přehrát video na Youtube

Jakou vybrat koupelnu do nového bytu

Máte vybraný nový byt a přemýšlíte jak zařídit koupelnu s toaletou? podívejte se na typy, jaké jsou možnosti.

Přehrát video na Youtube

Dny otevřených dveří

Vydejte se na den otevřených dveří developerského projektu, kde zjistíte mnoho cenných informací ohledně vaší budoucí nemovitosti.

Přehrát video na Youtube

Rekonstrukce bytového domu

V Praze se nestaví jen nové byty, ale rekonstruují se i staré budovy nebo továrny. Jak se ze staré továrny v Nuslích stane bytový komplex, se můžete podívat v tomto videu.

Přehrát video na Youtube

Stavební materiály domu

Při výběru nemovitosti je třeba být pečlivý. I stavební materiál může v budoucnu ovlivnit vaše příjemné bydlení. Podívejte se na video, na co si dát pozor a jaké informace si zjistit.

Přehrát video na Youtube

Byty 1+KK

Bydlení v 1+KK je ideálním začátkem pro společné bydlení. Podívejte se co vše byt o velikosti 1+KK obnáší?

Přehrát video na Youtube