Komory a jejich využití

Jaký účel a využití má taková komora? Může sloužit jako šatna, prádelna, úložný prostor pro rozměrnější a sezóní věci. Pokud Vás zajímá jak takovou komoru využít, sledujte další díl pořadu Jak se staví sen.

K jakému účelu využití má komora prvořadý význam?
Úložný prostor, pro rozměrné věci, šatna, prádelna

 

Využijeme-li k jinému účelu, neztratíme tak potřebné odkládací a úložné místa?
Pokud byt disponuje výklenky, je na místě použít vestavěné skříněJaká je běžná velikost komory u standartního až nadstandartního bytu?
Velikost komory je standardně 2,5m2 u některých bytů až 5m2Lze v takovém prostředí trávit i více hodin? Není to zdravotně nebezpečné?
Žádnému člověku nevyhovuje dlouhodobý pobyt v místnosti u oken. Pokud komoru využijeme jako další obytnou místnost nebo pracovnu je vhodné doplnit jí dostatečným umělým osvětlením a odvětráváním.Při pořizování bytu, jsou nějaká úskalí, kdy cena m2 je stejná jako běžný m2 nebo se nějak mění v závislosti na možnost využití?
Při výběru bytu je potřeba dbát na to, aby byl měl dostatek úložných prostor. Komora, která je umístěna přímo v bytě je určitě velkou předností při výběru bytu.Komora může být i domácí prádelnou, co pak taková místnost musí obsahovat?
Komoru je možné také předělat na prádelnu. V tomto případě je potřžeba zajistit, aby do komory byl zajištěn přívod vody, kanalizace, elektřiny a také aby místnost měla dostatečné odvětrání.