Startovací bydlení

Dnešní doba je plná mýtů o drahých bytech, hypotékách a dalších nástrahách začínajícího života v páru. To jsou však zkreslené informace. Současný trh s developerskými projekty nabízí pro mladé tzn. „STARTOVACÍ BYDLENÍ“ Co je to „STARTOVACÍ BYDLENÍ?

Kolik stojí takový byt?

Ceny startovacích bytů se pohybují v rozmezí od 1,5mil až 2,2 mi. korun.

Není drahá měsíční splátka hypotéky?

U malých bytů je výhodou právě jejich cena. Při pořízení bytu na hypotéku Vás splátka vyjde výhodněji než nájem za podobný byt. Navíc v současné době developeři pro klienty nabízí řadu benefitů a bonusů ke koupi bytu, jako jsou například poukazy na kuchyňské linky a podobně. Čímž následně ušetříte při zařizování nového bytu.

Není výhodnější bydlet na podnájmu?

Bydlení ve svém bytě má nespočet výhod. Nikdo Vám nebude přikazovat, kam můžete a nemůžete navrtat poličku, nebo že si nemůžete vymalovat ložnici na fialovo. Jste pánem svého hradu. A navíc investujete peníze do svého majetku. Spočítali jste si někdy, kolik ročně vynaložíte za nájem bytu? A teď si představte, že v případě malého bytu Vás splátky vyjdou na stejné peníze jako nájem. Navíc v současné době je investice do nemovitosti jistotou.

Postačí plocha bytu mladému páru? Co mohou udělat, až na svět přivedou děti?

Startovacími byty jsou označovány byty kategorií 1+kk o výměře okolo 30m2. Pro mladý pár, studenta nebo singles je to dostačující výměra, do které se vejde obývací pokoj spojený s kuchyní a ložnicí.

Jsou nějaké bonusy těchto bytů?

U těchto bytů je velkým bonusem především cena, která je dostupná.


Zaujaly Vás startovací byty a měli byste zájem si takový byt pořídit? Podívejte se na naší nabídku startovacích bytů, které jsme pro Vás připravili. Pokud budete potřebovat více informací, navštivte naše klientské centrum, nebo volejte bezplatnou infolinku 800 213 215