Aktuality

Poklad na Rezidence Vrchlického

Minulý týden byl dokončen archeologický průzkum na pozemku budoucího projektu Rezidence Vrchlického a stavba tak může pokračovat. Budoucí majitele bytů jistě potěší, že při výkopových pracech byl nalezen poklad. V místě projektu byl nalezen hliněný hrnec plný mincí. Tyto mince a další nálezy budou odevzdány Muzeu Hlavního města Prahy.

Změna v dani z nabytí nemovitosti

Od 1.11.2016 dochází ke změně poplatníka daně z nabytí nemovitostí. Více informací k této novele najdete v našem emagazínu bydleme.cz

Přečíst celý článek

STAVBA ZAHÁJENA!

Projekt Rezidence Vrchlického má stavební povolení v právní moci a stavba může být zahájena! Generálním dodavatelem stavby je společnost Geosan Group a.s.

Přečíst celý článek

Změna MHD u prodejního centra

Vážení klienti, v rámci rekonstrukce ulice U Plynárny je dočasně zrušena zastávka tramvaje a autobusu Chodovská pro linky bus 188, 196, 150 a tramvaj 6, 11. Náhradní doprava je do zastávky Bohdalecká nebo Chodovská směr Jižní Město. V případě dotazů nás kontaktujte.

Nový bytový projekt Rezidence Vrchlického

Představujeme Vám nový bytový projekt Rezidence Vrchlického, Praha 5 - Košíře, pro bližší informace navštivte web projektu nebo kontaktujte naše prodejce na tel.: 800 213 215.

Přijďte se podívat na model projektu

V našem prodejním centru si nyní můžete prohlédnout model projektuViladomy Zbuzany. Můžete si tak udělat lepší představu o umístění Vašeho nového bytu!

Zahájení prodeje nového projektu

Představujeme Vám nový projekt Viladomy Zbuzany, ideální rodinné bydlení ve vila domech s výbornou dostupností do Prahy. V nabídce jsou byty 1+kk-4+kk za rozumné ceny.

Projekt Viladomy Zbuzany se bude skládat ze 3 etap. Výstavba I.etapy bude zahájena na jaře roku 2016. Projekt nabízí propracované dispozice bytů kategorie 1+kk až 4+kk.

Poslední volný byt

Na projektu Liberty Building II.etapa máme poslední volný byt F08.03! I na tento byt se vztahuje BONUSOVÁ AKCE = vyberte si slevu! Více informací u prodejců